Ndarja me Arminën, reagon më në fund Shkëlzen Berisha

Postimet e fundit që ka bërë Armina Mevlani, kanë n dezur rrjetin me hamendësimet se cifti i njohur i ka dhënë fund lidhjes pas 7 vitesh.

U përfol gjatë në mediat rozë këto ditë se Armina Mevlani i kishte dhënë fund lidhjes me djalin e ish-kryeministrit, Sali Berisha, Shkëlzen Berisha.

Gjithçka nisi pasi Armina publikoi një postim ku tregonte për zhgënjimet që kishte pasur në dashuri. Më pas ajo publikoi në Instastoryn e saj foton e një bluze. Në këtë bluzë është e shkruar:

Mua vështirë të më gjesh. Vështirë të më harrosh mua.”

Por lidhur me këto zëra ka reaguar vetën Berisha. Në Instagramin e tij, ai ka publikuar një foto ku shfaqet me Arminën dhe shkruan me ironi:

Për dashamirësit.”