Ndahet nga jeta ne moshe te re 22-vjecari shqiptar

Ka nderruar jetë një 22-vjecari Veton Selimi nga Recani i Gostivarit. Njoftimin e kane bere miqte dhe familjaret permes postimeve ne rrjetin social facebook, te cilet nuk kane dhene me shume detaje rreth shkakut qe çoi ne vdekjen e te riut.


“Me shumë dhimbje pranova lajmin për ndarjen nga jeta të Veton Selimit, të riut 22 vjeçar nga Reçani i Gostivarit. Do ti ruaj si kujtim të përhershëm këto fotografi që i bëmë bashkë! Ngushëllime të sinqerta familjes Selimi për humbjen e tyre të madhe.”, ka shkruar Artan Grupi ne pofilin e tij ne facebook. Ngushllime familjes Selimi i kane shprehur edhe miq te hsumte, ku permes rrjetit social facebook i kane bere dedikime prekese te ndjerit Veton Selimi.