Na bën si e bukur/ Ledjanës i dalin fotot: Ja si dukej para disa vitesh: Nuk do t’i besoni syve…

Shpesh shohim se personave publik u bejne krahasime nga pamja qe kane sot, me pamjen e disa viteve me pare, duke dale keshtu ne konkluzionet e tyre.

Ledjana ka qene nje nga ato femra e cila ka pranuar se ka kryer nderhyrje ne fytyre dhe realisht tek ajo shohim nje ndryshim nga puntata e pare e prezantimit e deri ne fund.

Por, a e kishit pare Ledjanen se si dukej para pjesmarrjes ne Për’puthen, vite me pare?
Kete foto e ka ndare vete Ledjana ne InstaStory-n e saj me shkrimin “Une e vogel”