Thursday, September 28, 2023
HomeNEWSMotra vret motren ne Tirane duke e goditur me thike

Motra vret motren ne Tirane duke e goditur me thike

Nje ngjarje e rende ka ndodhur ne Tirane diten e djeshme ku mesohet se nje grua eshte gjetur pa shenja jete ne shtepine e saj.

Mesohet se ajo eshte sulmuar nga motra e saj por ende nuk eshte konfirmuar nje gje e tille.

Ngjara ka ndodhur tek rruga e Kavajes ne Tirane dhe viktima eshte gjetur me shenja pasi eshte goditur me thike ne vende te shumta te trupit.

Policia po vijon për zbardhjen e plotë të kësaj vrasje.

Advertisingspot_img

Popular posts

My favorites

I'm social

0FansLike
0FollowersFollow
3,872FollowersFollow
0SubscribersSubscribe