Monika Kryemadhi i befason të gjithë, shfaqet në Kuvend me ndryshimin drastik në pamje (Foto)

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi pas dy vitesh mungesë ka mbërritur pak çaste më parë në selinë e Kuvendit të Shqipërisë

Kryemadhi u shfaq me një pamje të re, teksa shoqërohej nga Petrit Vasili dhe Erisa Xhixho.

Ky vit do jete nje vit ndryshe per te dhe partine e saj.