Mjekja duke kuruar të prekurin nga COVID-19… Publikohen për herë të parë pamjet nga brenda Infektivit të Tiranës

Ogerta Manastirliu Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ka postuar nje foto nga spitali i infektivit ku tregon se cfare ndodh brenda.

Eshte nje situata qe nuk ka ndodhur me pare dhe te gjithe duan te dine se cpo ndodh aty.

Ja dhe statusi i plotë i ministres Manastirliu:

Kimete Zgura shërben me përkushtim e profesionalizëm në spitalin infektiv, e palodhur si i gjithë stafi infermieror i këtij spitali, që çdo ditë përballen me #COVID19, me misionin për të shpëtuar jetë🙏🏼Punë #heroike e infermierëve të Infektivit❗️#JemiMeJu.