Mevlani i kërkoi të lidheshin prapë bashkë/ Ja përgjigjia që i ktheu Ledjana

Pak orë pas publikimit të fotos së Mevlan Shabës në rrjetet e tij sociale ku shkruante: Jemi dasht po sjemi bashk, menjëherë ka reaguar ish konkurentja e përputhen Ledjana.

Ajo gjithashtu ka publikuar një foto të sajën ku krahas saj shkuran: Dashnisë,edhe karakteri i frikësohet.

Dyshja janë komentuar shumë për lidhjen e tyre, por vetëm pak kohë më parë deklaruan se I kanë dhënë fund romancës.

Ata e kanë pranuar pëlqimin për njëri tjetrin dhe shpesh herë thumbojnë njëri tjetrin nëpërmjet statusve të ndryshme dhe këngëve të publikuara në rrjetet sociale. Nuk dihet nëse do të ketë ndonjë rikthim të tyre apo jo.