Mevlani e la Ledjanën për Aristelën? Ajo thyen heshtjen: Ja c’po ndodh mes tyre

Gjithmone ka qene ne target marredhenia mes Mevlanit dhe Ledjanes, duke filluar qe nga pelqimi per njeri tjetrin, deklaratat, puthjet, por edhe zenkat.

Kohet e fundit duket se lidhja mes tyre ka marre fund dhe kete na e kane bere te ditur vete protagonistet, por edhe postimet drejtuar njeri tjetrit nuk kane munguar. Ditet e fundit po flitet per nje marredhenie te mundshme midis Aristeles dhe Mevlanit. Kjo nuk kishte si tu shpetonte as ndjekesve te cilet e kane bombarduar dyshen me pyetje.

Nje rast i tille ndodhi pikerisht me Aristelen. Ajo kishte organizuar nje pyetesor me ndjekesit e saj ne Instagram me temen “Kuriozitete”. Nuk kishin si te mungonin edhe pyetjet ne lidhje me Mevlanin.