Marsida Qatja largohet bashkë me djalin nga Shqipëria

Gruaja nga Kavaja për të cilën po flitet shumë kohet e fundit pas ngjarjes se ndodhur ne Kavajë, para dy ditësh eshte nisur per në qytetin gjerman Hidelberg bashkë me djalin e saj.
Ajo ka ndare momentin e largimit ne rrjetet sociale duke pershendetur miqte e saj “Bye”


Nuk dihet nese ajo do te udhetoje per pak kohe apo do te qendroje gjate duke qene se aty ka dhe bashkeshortin e saj .