Sunday, September 24, 2023
HomeNEWSMakina po ecte ne autostrad. Gjarpri del para shoferit. Video

Makina po ecte ne autostrad. Gjarpri del para shoferit. Video

Nje video eshte postuar ne rrjetet sociale ku tregohet se si gjarpri ka dalur nga makina nderkohe qe makina ka qene duke ecur ne autostrade.

Fatmiresisht nuk ka pasur te lenduar pasi gjarpri ka qene ne pjesen e jashte te makines.

Pasi makina ka ndaluar gjarpri ka zbritur nga pjesa e siperme e makines dhe eshte larguar.

Per me shume shikoni videon.

@zippo.7.7.7 #viralvideos ♬ Vallja E Krushqve – Zenuni Belshit

Shiko.news

Advertisingspot_img

Popular posts

My favorites

I'm social

0FansLike
0FollowersFollow
3,870FollowersFollow
0SubscribersSubscribe