Luizi thyen rekordin e ri me kengen per Kiaren.Ja sa milion klikime ka shkuar

0
437

Ditën e djeshme në kanalin zyrtar të “Top Channel” u publikua kënga “Me ty” nga Luizi. Këngëtari e përgatiti këngën brenda “Big Brother VIP” si një surprizë Shën Valentini për Kiarën.

Ndonëse kanë kaluar vetëm 24 orë nga publikimi, kënga ka grumbulluar plot 2.9 milion klikime dhe një numër të madh komentesh dhe 5,161 Commente


Kujtojmë se Luizi ia këndoi këngën moderatores mbrëmjen e djeshme duke dhuruar emocione të forta.