Luizi “shokohet” ditën e sotme kur mëson cpo ndodh më të jashtë shtëpisë se BBV. Foto

Nje nga emrat me te forte ne historin e BBV ai eshte Luiz Ejlli. Dhe nje personazh shume i dashur per publikun shqiptar.

Ai kur u fut ne BBV kishte nje faqe ne isngram me shume pak ndjekes dhe pasi e pyten se sa mendon se ka shkuar faqa ai ka thene se do kete shkuar 10.000 ndjekes.

Por ai nuk e di qe ai ka thyer rekorde si askush tjeter me pare si ne Instagram po ashtu dhe ne Tik Tok

Por diten e sotme eshte ngritur nje drone siper shtepis se BBV ku shkruan se ai ka 570.000 ndjekes ne Instagram dhe 4 miliard klikime ne Tik Tok.

Kur ai ka pare kete gje eshte cuditur dhe si ka besuar syve.