Ky është i riu qe humbi jeten diten e sotme

Elvis Osdautaj ka mbetur humbur jeten në vendin e ngjarjes pas një aksidenti që ka ndodhur pasditen e sotme në këtë komunë.

Sipas raportimeve të familjarëve, Osdautaj ka qenë me një kamion në Bjeshkën e Pleqës. Ai është rrotulluar derisa po zbriste nga mali për në qendër të qytetit.

I ndjeri nuk ka mundur t’u mbijetoj plagëve dhe ka humbur jeten e menjëhershme.

Bashkë më të ka qenë edhe një person tjetër, i cili po trajtohet në Emergjencë.

Gjendja e tij raportohet të jetë e rëndë./Gazeta Insajderi/