Kush është kjo/ Ledjana poston fotot me pamjen e re dhe i lë të gjithë pa fjalë: As mami s’e ka njohur sa shumë ka ndryshuar

Ledjana Prenga është njëra nga konkurrentet më të zjarrta të emisionit ‘Përputhen’.

Ajo dhe Mevlani ishin rrugës për tu bërë ccift, por në një moment gjithccka ndryshoi dhe simpatia e tyre mori fund.

Në anën tjetër Ledjana po shijon famën, e po merrë vëmendje ccdo ditë me postimet e saj.

Së fundmi ajo është transformuar në një biondinë por që po duket krejt ndryshe.