Thursday, September 28, 2023
HomeNEWSKjo eshte 59 vjecarja qe u hodh ne lum dhe trupi i...

Kjo eshte 59 vjecarja qe u hodh ne lum dhe trupi i sa nuk eshte gjetur

KOSOVE-Kjo eshte gruaja qe eshte hedhur apo ka rene nga ura mengjesin e djeshem ne Gjakove.

Ajo quhet Arjeta Celina Makasqi dhe eshte ne moshen 59 vjecare.

Por trupi i saj nuk eshte gjetur akoma edhe pse u ben dy dite.

Policia eshte duke kerkuar ne lumin Drini i Bardhë por ende nuk e ka gjetyr.

Advertisingspot_img

Popular posts

My favorites

I'm social

0FansLike
0FollowersFollow
3,871FollowersFollow
0SubscribersSubscribe