Kiara shume e lumtur. Mezi po pres të bëhem nënë!

0
200

Kiara Tito dhe Luizi dy nga personazhet me te perfolur te ketij Big Brother dhe nje nga ciftet me te bukur.

Kiara eshte shprehur diten e djeshme ne emiosionin “Më lër të flas”,ku moderatorja tregon planet për të krijuar familje.

Ajo ka thene se:“Nuk e kisha menduar kurrë që do të hyja në ‘Big Brother’, aq më tepër që do të gjeja dashurinë e jetës. Gjëja që mendoj çdo ditë tani është që më ka hipur një dashuri të madhe për të krijuar familje dhe mezi po pres të bëhem nënë. Është gjëja që e kam kryesore. Shoh video me beba në ‘Instagram’.”

Sot eshte dhe nata finale dhe nje nga ditet me te bukur te ciftit.