Këto vogëlushe, sot janë dy motrat me të njohura në Shqipëri, a i gjeni dot kush jane??

Dita e sotme per Sara Hoxhen ishte nje nga ditet me te bukura te saje se ajo mbushi 24 vjec dhe motra e saj Lori i beri nje surprize te bukur dhe shume emocionuese

Ajo ka postuar nje foto bashke me nje urim shume te bukur.

Ja cfare shkruan:“Isha në kërkim të një fotografie për ta postuar në nder të ditëlindjes së saj dhe kuptova që ajo është në shumicën e fotografive të mia, gjë që është edhe në jetën reale.

Asgjë në jetën time nuk është e sigurtë por ajo është dhe ajo duhet të gëzojë çdo ditë. Unë dua të sigurohem që të gjithë e dinë se sa mirënjohës jam për ta pasur sepse nuk do të jem në gjendje të kaloj jetën time pa të. Ne të dyja e dimë se gjërat nuk kanë qenë të lehta, por ajo sigurohet që unë të mos kaloj asgjë vetëm. Ajo është më e kujdesshmja dhe gjithmonë do të mundohet ti bëjë njerëzit të ndjehen të veçantë ndërsa i bën ata të qeshin duke qenë e vërtetë me ta. Ajo është mamaja më e mirë për djemtë e saj të vegjël dhe akoma gjen kohën për të organizuar udhëtimet e mia sepse le të jem e sinqertë, unë jam e humbur pa të.

Shpresoj që të mos më duhet të jetoj një ditë të vetme pa ty, Sara Hoxha shijo një vit tjetër të jetës mezi po pres të festoj me ty sonte dhe përgjithmonë”,