Këngëtari i njohur kapet “mat” me dhëmbët e pistë duke kenduar live, shpërthen rrjeti nga komentet

Gjera te tilla mund te ndodhin ne skene eshte normale por nje gabim i vogel dhe kthehesh ne nje ngjarje globale.

Këngëtari Nick Jonas po performonte në eventin më të madh të muzikës, Grammy, kur fansat vunë re një detaj të papritur qe nuk e kishin pare me pare.AI

Ai kishte një copë spinaqi në dhëmbë dhe pamjet u bënë virale në rrjete sociale.Kengetari ka dalur ne skene pa pastruar gojen se ka qene duke ngrene para performances.

Nuk munguan komentet e shumta në Twitter, ku shumë fansa thonin se vëllezërit e tij, Joe dhe Kevin nuk i treguan qëllimisht qe ai te behej viral.Dhe kjo ishte bere qellimisht.

Sipas tyre, arsyeja ishte “hakmarrje” për largimin nga banda rreth disa vite më parë.

Nick Jonas nuk hezitoi të replikonte me anë të një shkrimi në Twitter ku tha: “Të paktën, unë i ha perimet jeshile se ka te tjere qe kane ngren ushqime te tjera e lloj e lloj aromash.

Këngëtari i njohur kapet “mat” me dhëmbët e pistë gjatë performancës live, shpërthen rrjeti on Vidnews.