Kemal ka ditëlindjen, gruaja i bën urimin më të bukurqë ai nuk e priste: Të dhashë dhuratën më të çmuar

Aktori shume i famshem turk, i njohur falë telenovelave që janë transmetuar edhe në Shqipëri, Burak Ozçivit apo siç njihet me emrin e rolit “Kemali”, ka sot përvjetorin.

Buraku i mbush 35 vjec dhe ky vit e gjeti te plotesuar me se miri pasi u be baba.

Vetëm pak ditë më parë Fahriye na prezantoi për herë të parë me djalin e tyre.

Bashkeshortja e tij Fahriye Evcen e ka publikuar nje postim ku duken disa fotot te tyre te vendosura mbi nje tavoline me zbukurime.

Ajo ka shkruar se i ka dhene Burakut dhuraten me te bukur qe eshte djali i tyre Karan.

Fahriye i shkruan ne ate postim:

“Zemra ime… Ti më ke bërë të ndihem gjithmonë speciale. Dhe unë të dhashë dhuratën më të çmuar! Të dua shumë! Sa mirë që je me ne! Gjithçka imja!”.

Por nuk ka munguar edhe një koment nga Buraku i cili si pergjigje shkruan se e do shumë bashkëshorten dhe djalin e vogel.

“Ju dua shumë bebet e mia! Sa mirë që ju kam!”, shkruan dhe Buraku tek postimi i bashkeshortes.