Thursday, September 28, 2023
HomeNEWSKaterina nga Fieri lind femijen e 10. Ja cfare emri i ka...

Katerina nga Fieri lind femijen e 10. Ja cfare emri i ka vëne femijes

31 vjecarja nga Fieri ka lindur femijen e saj te dhjete dhe ajo do ta quaj Florian.

Femija lindi 3kg e 800 gram dhe lindi ne gjende te mire shendetsore.

Te rritesh 10 femije eshte nje veper e madhe dhe do shume mund por ja qe Katerina nga Levani i Fierin eshte nje nene e mrekullueshme dhe pse jeton ne kushte te veshtira ekonomike.

Edhe pse me 10 femije gjendja ne familjen e saj eshte shume e veshtire edhe pse shteti nuk eshte kujdesur per familjen ne fjale.

Ne i urojme shendet dhe dite me te mira per Katerinem dhe 10 femijet e saj.

Advertisingspot_img

Popular posts

My favorites

I'm social

0FansLike
0FollowersFollow
3,871FollowersFollow
0SubscribersSubscribe