‘Ka ardhur koha për një bebe’, moderatorja e njohur jep lajmin e bukur

Moderatorja shumë e dashur për publikun, Bieta Sulo, e ftuar në “Piter Pan”, ka treguar se po mendon që ajo dhe Albani të bëhen prindër sërish pasi ka ardhur koha që Kroi të ketë një vëlla ose edhe një motër tjetër.

“Ka ardhur koha për një vëlla ose motër”, tha Bieta ndërsa Alketa i uroi të bëjë binjakë.

Ne i urojme gjithe te mirat dhe plote dite te bukura