Saturday, September 30, 2023
HomeNEWSJonida Vokshi do prezantojë ‘Big Brother’, reagon Arbana Osmani/ Ja çfarë ka...

Jonida Vokshi do prezantojë ‘Big Brother’, reagon Arbana Osmani/ Ja çfarë ka thënë

Jonida Vokshi, aktore dhe prezantuese, dikur imazh për shumë vite i Digitalb në periudhën e artë, do të jetë bashkëprezantuese me partnerin kosovar Alaudin Hamiti në BB VIP.

Do të befasoheni nga ndryshimi që ka bërë Jonida Vokshi – Bota Sot

Lajmin e bën të ditur vetë faqja zyrtare e BB VIP Kosova. Pavarësisht konkurrencës që programi mund të ketë me formatin në Shqipëri, raportet mes produksionit të secilit duket shumë i mirë.

Madje, Arbana Osmani që ka prezantuar “Big Brother” edhe në versionin klasik në vendin tonë nuk ka ngurruar t’i lëjë një koment Jonidës. Krah postimit të saj në Instagram, Arbana shkruan: “Suksese, zemër” teksa i ka dërguar edhe një përqafim.

Advertisingspot_img

Popular posts

My favorites

I'm social

0FansLike
0FollowersFollow
3,873FollowersFollow
0SubscribersSubscribe