Jane nene e bije dhe duken si motra binjake! Kush eshte e ema dhe kush e bija?

Nuk janë motra edhe pse ashtu duken! Ato janë amë e bijë, bëhet fjalë për këngëtaren e mirënjohur Afërdita Demaku dhe vajzën e saj.

Ato së fundmi kanë postuar një foto së bashku me vajzën e saj e cila është këngëtare po ashtu, në njërën nga aktivitetet e shumta ku ato po i argëtojnë të pranishmit.

Në foto ato duken më shumë si motra binjake se sa si ëmë e bijë.

Fotografia e tyre përveç që ka marrë shumë pëlqime nga ndjekësit e tyre në Facebook, ka marrë edhe qindra komente e komplimente.