Ja shtëpia e re shume e bukur e Bes Kallakut, Ardit Gjebrea publikon pamjet prej saj

Çifti shumë i njohur i ekranit dhe skenës shqiptare, Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj, janë tashmë të zhvendosur për të jetuar bashkë në shtëpinë e tyre të re.

Heren e fundit kur Besi ishte i ftuar në njërën nga puntatat e të “Dielës Shqiptare”, me sakte gjate emisionit “Per dreke me mua” Ardit Gjebrea në një video të postuar gjatë emisionit na ka treguar pak nga shtëpia e aktorit.

Në vidjo shfaqe Besi qe ishte duke i përgatitur Arditit një ëmbëlsirë, në video duket shume bukur kuzhina mjaft modere dhe e mobiluar plot shije, ku shohim se dominon ngjyra e bardhë, duke filluar që nga boja e murit, mobiljet apo edhe parketi qe eshte ne ngjyre te hapur.

Kështu ka qene qe ne fillim në përgatitjet e para për shtëpinë qe këngëtarja Xhensila Myrtezaj tregohej gjithnjë entuziaste në ‘Instagram’, duke postuar detaje të vogla nga shtëpia e saj e re që mezi po e priste.

Siç e shohim, pamjet e shtëpisë nuk i kanë zhgënjyer pritshmëritë e Xhensilës.
Tashme cifti simpatik po e shijon shtepine e tyre te bukur bashke me te voglen e tyre Ajken