I ka bërë shqiptarët të qajnë me rolet e saj, por Rejani i bukur është fejuar dhe do martohet/ Do habiteni sa të bukur e ka burrin

Aktorja Ebru Sahin, e cila u bë shumë e njohur si Rejan nga seriali “Hercai” do i japë fund beqarisë. Aktorja 27-vjeçare prej kohësh është në një lidhje me basketbollistin Cedi Osman dhe dyshja e kanë bërë publike lidhjen. Mediat turke kanë zbuluar se çifti ka vendosur që së shpejti të fejohen e më pas të bëjnë dasmë.

Ebru dhe Cedi do të fejohen në 25 qershor dhe do të martohen në shtator të vitit tjetër.

Lajmin çifti e ka ndarë vetëm me miqtë e ngushtë dhe fejesën do ta bëjnë në Cesme. Për fejesën e tyre ka insistuar e ëma e Cedit, Binela Osman, e cila u ka thënë se nuk kanë më kohë të presin pasi duhen shumë.