I dashuri hedh 30 vjecaren nga lartësia e një shkëmbi

Nje 30 vjecare eshte mbytur dhe eshte hedhur nga lartesia e nje shkembi. Kete e ka bere i dashuri i saj.

Ngjarja ka ndodhur ne Qipro ne oret e para te mengjesit.30-vjeçari, banues në Paphos, ka telefonuar vetë policinë dhe ka pretenduar se teksa ka qenë me të dashurën e tij ukrainase, Lesia, 28-vjeçare, ajo ka rënë nga shkëmbi duke u përpjekur të bëjë një selfie.

Por eshte pas ngjarjes jane zbuluar detaje te reja nga policia pasi ajo nuk ka rene vete por eshte hedhur me force.

Pas ekzaminineve mjekësore jane gjetur dhe shenja abuzimi ndaj saj.