Humb jeten mbremjen e sotme ne Itali 21 vjecari shqiptar

Nje ngjarje e rende ka ndodhur ne Itali ku mesohet se ka humbur jeten nje i ri shqiptar.

21 vjecari ka humbur jeten ne aksident ne komunën e Terracina.

Fugoni e ka perplasur dhe e ka hedhur trupin e 21 vjecarit mes bimeve dhe shkurreve.

Shoferi shkoi per ti dhene ndihmen e shpejte por i riu kishte humbur jeten.

Policia dhe grupi hetimor shkuan ne vendngjarje per te zbardhur shkaqet e humbjes se jetes te 21 vjecarit. shiko.news