Humb jetën 3 vjecari diten e sotme. Familja e gjen në kanalin me ujë

Diten e sotme ka humbur jeten nje 3 vjecar ne qytetin e Sarandes ku mesohet se ngjarja ka ndodhur ne fshatin Shëndëll.

3 vjecari eshte pickuar nga bleta dhe me pas ai ka rene ne kanalin me uje.

Por kan qene familjaret qe e kane zbuluar me vonese femijen dhe me pas e kane derguar ne spital.

Por edhe pasi e derguan me urgjence ai nuk ka arritur te jetoje.

Ngushellime familjes.