Habit Erion Braçe, publikon foton e vajzës së sapolindur, por nuk do kupton asgjë…

Deputeti Erion Braçe ka ndarë me të gjithë ndjekësit në Instagram një foto shumë të ëmbël, të një foshnje të porsalindur.

Ai e ka prezantuar me të gjithë vajzën nga Çermë Shkumbini, që e kanë pagëzuar me emrin Venus. Sakaq, Braçe ka uruar prindërit Xhensilën dhe Enin dhe gjyshin Eqerem.

Postimi i plotë:

VENUS eshte nje super beb, vajze qe sot erdhi ne Cerme Shkumbin! Lindi para tre ditesh si vajza qe beri te lumtur Xhensilen dhe Enin, dy te rinj, miq e miq te miqve te mi!

Patjeter Venus beri te lumtur edhe gjysh Eqeremin! Xhensila e Eni urime! Vajza te kete jete, shendet e cdo te mire e gezim prane jush!