Gruaja i kontrollon celularin burrit. Ai e ben gruan per spital nga dajaku

Pse jane kaq te dhunshem shqiptaret e Kosoves? Nje ngjarje e rende ka ndodhur diten e sotme ku ne Rahovec te Kosoves bashkeshorti rreh gruan e tij pasi ajo i ka kontrolluar telefonin.

33-vjecarja ka revoltuar bashkeshortin e saj pasi i ka marr celularin dhe ja ka kontrolluar. Me pas ai e ka rrahur dhe eshte revoltuar tej mase.

Pas ngjarjes se rende gruaja ka denoncuar bashkeshortin ne polici dhe ai eshte arrestuar per dhune ne familje.

Ceshtja i eshte derguar prokurorise dhe pritet qe te merren masa ndaj bashkeshortit. Shiko.news