Greg Rama ne nje lidhje te re? Djali i kryeministrit shfaqet krah prezantueses se njohur diten e djeshme (Foto)

Cdo foto e tij eshte virale dhe te gjithe flasin per djalin e Kryeministrit Rama.

Ai diten e djeshme eshte shfaqur ne foto me nje vajze te bukur.

Këtë herë ai ka qenë me nje prej vajzave bukuroshe të ekranit shqiptar.

Moderatorja e njohur Xhesika Muçaj shfaqet krah djalit të kryeministrit në një prej lokaleve te njohur.

Ata shihen shumë pranë njëri-tjetrit, ndërsa në sfond dëgjohet kënga e Nora Istrefit ‘Anna’.

Ja cfare shkruan moderatorja per te:
‘Bestie’ shkruan moderatorja, por fansat kanë nisur të dyshojnë përtej shoqërisë, pasi dyshja shfaqen së bashku pikërisht për 14 shkurt.