Goca e babit: Besi na e zbukuron mbrëmjen me momentin më të bukur ku ka dalë me Ajkën, vajzen e tij

Besi dhe Xhensila jane nje prej cifteve me te komentuar te show-bizit shqiptar.

Jeta e tyre prej dy vjetesh ka ndryshuar pas lindjes se vajzes se tyre Ajkes se vogel.

Ata te dy fusin foto ne profilet e tyre rreth Ajkes, ku ajo merr gjithe vemendjen.

Nje nder fotot e bukura eshte edhe ajo foto ku shfaqet Besi dhe Ajka e cila i ka hedhur doren e saj te vogel mbi sup te atit.

Dhe Besi ka shkruan nje koment duke etiketuar edhe Xhensilen: “Ca m`ke bo!” shkruan ai.

Lumturia iu shtofte dhe qofshin perhere te lumtur se bashku te tre.