Thursday, September 28, 2023
HomeSHENDETGjyshja ime është 85 vjece por nuk ka asnjë rrudhë në fytyrë,...

Gjyshja ime është 85 vjece por nuk ka asnjë rrudhë në fytyrë, ja sekreti qe ajo perdor gjithmone

Të gjithë duam të kemi një fytyrë të pastër e pa rrudha. Kjo gjyshe 85 vjecare ka treguar sekretin e saj të bukurisë.

Mbesa e kësaj gjysheje ka postuar në Tiktok një vidjo ku tregon se si gjyshja e saj e mban lëkurën të hidratuar dhe të lëmuar.

Vajza pyeti gjyshen për rutinën e saj dhe ajo e tregoi:
“Si fillim përdor një serum për njollat e moshës apo rrudhat i cili nuk kushton më shumë se 2 paund; ndërsa më tej përdor hidratuesin që ia mban lëkurën të hidratuar e plot dritë.”
Por ajo nuk harronte kremin e diellit i cili pa dyshim bënte diferencën pasi nuk lë njolla nga dielli dhe këtë e blinte 3 paund.

Vidjo e gjyshes që tregonte sekretin e bukurisë së saj ka tërhequr më shumë se 400k pëlqime dhe të gjithë e mbështetën rutinën ditore të saj, e plot përgëzime mori edhe mbesa. Shiko.news

Advertisingspot_img

Popular posts

My favorites

I'm social

0FansLike
0FollowersFollow
3,872FollowersFollow
0SubscribersSubscribe