Gilberta ndan si kurre me pare nje foto me nenen e saj/Qenkan si dy pika uji

Pas perfundimit te “Per’puthen”, e gjithe vemendja tashme eshte kthyer ne personazhet e “Per’puthen+40”, shkruan OnaNews. Gjithe konkurrentet tashme i shohim cdo dite pervec fundjavave ne televizionin e Top Channel, dhe eshte kthyer ne nje nga emsionet me me sukses i momentit.

Por, po aq te suksesshem dhe te famshem jane here edhe personazhet, te cilet kane marre mijera ndjekes ne instagramin e tyre. Duket se te gjithe po interesohen per jeten tyre personale pas kamerave te emisionit kaq shume te ndjekur.

Gilberta eshte nje nga konkurrentet e para qe u bene pjese ne “Per’puthen+40” dhe gjithashtu nje nga me te simpatizuarat nga publiku. Ajo shpeshhere poston foto e video nga jeta e saj private per tu lidhur sa me shume me ndjekesat e fansat e saj te shumte.

Por, kesaj rradhe ajo tregoi nje pjese te sajen qe nuk e kishim pare ndonjehere. Pasi postoi nje pyetesor ku ndjekesat i bene shume pyetje te ndryshme, nje person e pyeti bukuroshen se kush ishte modeli i saj ne jete, dhe pergjigjja e saj ishte shume e vecante.

Ajo ndau me ne nje foto te vjeter me mamane e saj kur ka qene me e re dhe Mime re qe te dyja ato ngjasojne vertet shume me njera-tjetren. Ato kane te njejtet floke te zinj, syte e vegjel dhe te njejten buzeqeshje, te cilen Gilberten gjithmone e ka karakterizuar gjate emisionit.

Mesa duket Gilberta nuk e paska shume problem te tregoje shume detaje per jeten e saj private, shkruan OnaNews. Por, mos te harrojme se bukuroshen e duan dhe e suportojne gjithe shikuesit e emisionit ne cdo gje qe ajo ben.