Gilberta deshiron te largohet nga “Per’puthen”!?/Ja fotoja qe ngriti te gjitha dyshimet

Ajo gjithashtu diten e djeshme preferoi te mos zgjjedhe asnje nga konkurrentet per takim, por kjo gje nuk ishte e mundur dhe eshte jashte rregullave te emisionit. Gilberta u shpreh se ishte shume konfuze ne lidhje me ate cka ndjente dhe per zgjedhjet e saj ne vazhdim.

Perv’ec kesaj, nga puntatat e fundit kemi vene re qe ajo ka qene me pasive sidomos pas zenkes qe pati me Ilirin, e cila beri qe ata mos te dilnin me me njeri-tjetrin. Ne story-t e saj te instagramit Gilberten e kemi pare shpesh te ktheje pergjigje te sinqerta ndjekesave te saj por kete here kishte nje deklarate te rendesishme per te bere.

Gilberta eshte nga konkurrentet e para qe u be pjese e emisionit “Per’puthen 40+”, i cili kohet e fundit ka marre nje fame te madhe. Ajo gjithashtu eshte kthyer ne nje nga personazhet me te simpatizuar nga publiku.

Kohet e fundit Gilberta na ka cuditur te gjitheve me zgjedhjet qe po ben neper takime duke filluar qe nga ndalimi i takimeve me Ilirin dhe me pas zgjedhja e saj per Xhuzepen, me te cilin tha qe e shihte si nje shok te mire. Te gjitha keto na kane konfuzuar pak ne lidhje me bukuroshen.

Ajo ka postuar nje foto te sajen, me nje mbishkrim qe na la te gjitheve pa fjale, ku thuhej:”te gjitha jane emocione te nje eksperience te vecante. Lamtumirat jane vetem per ata qe dashurojne me sy”.

Keto kane qene fjalite qe Gilberta ka thene ne instagramin e saj, te cilat tregojne se ajo mund te kete marre nje vendim per mos te qene me pjese e emisionit, por se sa e vertete eshte kjo gje, do ta shohim ne javen e ardhshme. Le te shpresojme se qendrimi i saj ne “Perputhen” eshte sa me i gjate.