Thursday, September 28, 2023
HomeNEWS(Foto) Ua sa e bukur qenka! Aktori i njohur turk lidhet me...

(Foto) Ua sa e bukur qenka! Aktori i njohur turk lidhet me modelen 21 vite më të re se ai pas ndarjes nga gruaja

Ozcan Deniz është një tjetër emër mjaft i njohur në Turqi. Aktori 44 vjeçar është ndër më të paguarit në Turqi.

Karriera e tij arstistike ka nisur që në vitin 1994 dhe numëron mbi 20 role në filma dhe seriale.

Dhe së fundmi aktori ka qënë në qëndër të vëmëndjes dhe për d ivorcit të tij me aktoren Feyza Aktan me një seancë të vetme në 2019. Gjithashtu së fundmi aktori ka qënë sërish në vëmëndjen e mediave rozë.

Ai përflitet se është një një lidhje me stilisten iraniane të njohur, Samar Dadgar. Pretendohen se lidhja e tyre ka filluar verën e kaluar dhe stilistja është 21 vite më e rë se aktori.

Advertisingspot_img

Popular posts

My favorites

I'm social

0FansLike
0FollowersFollow
3,872FollowersFollow
0SubscribersSubscribe