(Foto) Më mirë e ëma se e bija në këtë rast? Bora Zemani tregon nënën, por do mbeteni pa fjalë sa e bukur qenka

Moderatorja shumë e dashur për publikun, Bora Zemani është shumë aktive në rrjete sociale, ku së fundmi na ka prezantuar me një ndër njerëzit e saj më të shtrenjtë: me të ëmën.

Bora ka publikuar në Instastory një video pranë saj, e cila po e shoqëron deri te makina.

E ëma është një grua brune dhe shihet se moderatorja ka marrë shumë nga ajo në tiparet e fytyrës. Videos i bashkëngjitet më vonë dhe babai, por këtë të fundit e kemi parë dhe më parë në Instagramin e Borës.