Flet mjeku qe operoi nga tumori Nita Latifin dhe tregoj cfare ndodhi me te.Video

Nita Latifi së fundmi është bërë pjesë e “Big Brother Vip Albania” atje ka dhënë një deklaratë për sfidën e saj shëndetësore që ka kaluar me tumorin në gji.

Nga kjo ka pasur mjaft reagime por edhe komente.

Emisioni “Mirage” ka kontaktuar mjekun Bedri Osmanin që ka operuar këngëtaren dhe ka treguar shumëçka në lidhje me këtë problem shëndetësor që ka pasur ajo.

Për më shumë shikoni videon: