Festoi ditëlindjen pak ditë më parë/ Nuk do ta besoni sa vjec ka mbushur Ermal Fejzullahu…

Në familjen Fejzullahu sot është një ditë e veçanë, pasi Ermal Fejzullahu po feston ditëlindjen e radhës, shkruan lajmi.net.

Ermali sot feston 33-vjetorin e lindjes, duke mbetur ende si një ndër këngëtarët më të dashur të popullit shqiptar.

Ai fillimet e karrierës i nisi si fëmijë dhe nuk u ndal më, Ermali rreth vetes numëron qindra mijëra fansa shqiptar dhe jo vetëm të cilët janë falënderues për muzikën që lanson ai.

Këngëtari gëzon një jetë të lumtur të cilën e ndan me prindërit, bashkëshorten dhe fëmijët e tyre./Lajmi.