Thursday, September 28, 2023
HomeNEWSFemija 10 vjecar humb jeten pasi mbytet ne rezervuar

Femija 10 vjecar humb jeten pasi mbytet ne rezervuar

Nje femije ka humbur jeten diten e sotme. Ngjarja ka ndodhur ne Fushë-Arrëz.

Femija ishte i moshesh 10vjec dhe duke u lare ne rezervuarin e fshatit Iballë dhe ka humbur jeten.

Policia ka shkuar ne vendngjare per te zbardhur shkaqet e ngjarjes.

Advertisingspot_img

Popular posts

My favorites

I'm social

0FansLike
0FollowersFollow
3,872FollowersFollow
0SubscribersSubscribe