Thursday, September 28, 2023
HomeNEWSFemija 1 vjec piu metadon. Dergohet me urgjence ne spital

Femija 1 vjec piu metadon. Dergohet me urgjence ne spital

Nje ngjarje e rende ka ndodhur ne Delvine pasi familja nga Saranda ka shkuar me pushime ne Delvine dhe femija e tyre nje vjec ka pire metadon.

Me pas femija eshte derguar me urgjence ne spitalin e Sarandes dhe me pas femija isjte ne gjendje te rende dhe eshte derguar me urgjence me helikopter ne Tirane.

Metadoni perdoresh nga daja i femijes dhe policia ka nisur hetimet per ngjarjen transmeton shiko.news

Advertisingspot_img

Popular posts

My favorites

I'm social

0FansLike
0FollowersFollow
3,871FollowersFollow
0SubscribersSubscribe