Fansi i lutet për një kompliment, Arbana Osmani bën xheloz Eduartin dhe i jep përgjigjen epike

Arbana Osmani ka njoftuar se është gati të publikojë librin e dytë të gatimit, si te realizoni recetat per 5 minuta.

Por një fans i Arbanës kërkon me ngulm dhe lutet për një kompliment nga moderatorja.

“Mimroma mike një llafe të vetme po pat munsi një komplement ma ban mrena munsive, nuk bëhet qameti mike klb merb”- i shrkuan ndjekësi Arbana Osmanit.

Moderatorja ka zgjedhur t’i bëjë qejfin fansit të saj, që duket i dëshpëruar për një fjalë të mirë nga Arbana: “Patjetër o njish”.

Ndjekësi e ka falenderuar moderatoren që vendosi t’i replikojë ndër shumë komente të tjera!