Familja ime madhe, Tashme që u bë pjesë e familjes së Mark Frrokut, Rudina Dembacaj poston foto me fëmijët e tij

Tashme moderatorja Rudina Dembacaj eshte ne nje lidhje te re dhe eshte bere pjese e nje familje te re dhe te medha. Ata tani jane 5 veta dhe mendohet se jane te lumtur se bashku.

Ajo thote se ka nje marredhenie shume te mire me femijet e Markut dhe tashme ajo shprehet duke thene ‘jemi nje familje e madhe’.

Kete gje e ka vertetuar edhe sot me foton qe ka postuar ne rrjetet sociale.

Moderatorja shfaqet ne foto me partnerin e saj dhe femijet e tij.

Ja cfare shkruan ajo:
“Jam prezantuar me fëmijët e Markut. Tashmë jemi një familje. Nuk e di nëse do t’ja dal të jem afër vendit të nënës së tyre, por jam një shoqe shumë e mirë. Nuk është e lehtë të arrish t’u kthesh buzëqeshjen fëmijëve dhe prindërve të Markut pas ngjarjes që kanë përjetuar, por unë ja kam arritur mrekullisht”, është shprehur Rudina.