Thursday, September 28, 2023
HomeNEWSErrdhi me familjen nga Gjermania per pushime. Humb jeten 13 vjecari

Errdhi me familjen nga Gjermania per pushime. Humb jeten 13 vjecari

Vjen me pushime ne Kosove humb jeten ne aksident 13 vjecari. Nje ngjarje e rende ndodhi ne Kosove ku mesohet se nje 13 vjecar eshte aksidentguar dhe eshte derguar me urgjence ne spital.

Por pas plageve te marra ai nuk ka mundr ti mbijetoje pasi perplasja ishte e rende.

Viktima bashkë me familjen e tij kishin ardhur nga Gjermania për pushime në Kosovë, ditë këto që u kthyen në dhimbje e mërzi.

Advertisingspot_img

Popular posts

My favorites

I'm social

0FansLike
0FollowersFollow
3,871FollowersFollow
0SubscribersSubscribe