Ende nuk e di nese te meritoj…’, Dedikimi i bukur i Ilir Shaqirit per bashkeshorten

Balerini yne shumë i suksesshëm, Ilir Shaqiri qe prej shume vitesh është i martuar me aktoren italiane Emanuela Morini, ka pasur përvjetorin e martesës keto dite.

Dhe në këtë ditë kaq te veçantë, Iliri ka postuar një foto qe nga dasma e tyre dhe bashkangjitut me një dedikim shumë romantik ku shkruan:

“Pas kaq shumë vitesh nuk e di akoma nëse të meritoj, por me siguri di që të dua shume ”.

Cifti Iliri dhe Emanuela janë prindër të një vajze qe e kane quajtur Emily e cila gjithashtu ben pjesë ne boten e artit dhe ka nje rol në një serial për fëmijë.