Edi Rama cudit te gjithe i ben thirrje shqiptareve: Ejani në Shtëpi

Kryeministri Rama iu bën thirrje dhe iu uron mirëseardhjen në Shqipëri të gjithë shqiptarëve të Diasporës. Përmes një video promovuese, gjithë personat që flasin në të shprehen “Ejani në Shqipëri; Ejani në shtëpi”.

“Mirëmëngjes, dhe me këtë urim mirëseardhës për shqiptarët e diasporës në shtëpinë e tyre gjatë stinës së verës, ju uroj një javë të mbarë”, shkruan Rama dhe ndan videon e mëposhtme.