Edea sot mbush 3 vjeç, por ajo nuk ka gëzimin që duhet të ketë një fëmijë për ditëlindje dhe kjo falë jush zoti Kryeministër

Sot ne rrjetete sociale eshte publikuar fotoja e nje vajze 3 vjecare banuese ne zonen e Unazes se Re ne Tirane, babai i se ciles gjendet ne qelite e burgut sepse kundershtoi shembjen e baneses se tij.

Gent Sejko ne nje status ne rrejtet sociale tregon i prekur se si nje vajze e vogel po feston ditelindjen e saj te 3 pa te atin prane sepse ka fatin se jeton ne nje shtet ku vjedhjen e ben shteti e burgun baballaret e njerezit e thjesht.
Me poshte mesazhi drejtuar Edeas ishte :” Babi ty te do fort e cdo gje qe ben e ben per te dhene nje te ardhme me te mire e dinjitoze per ty, Edhe 100 princeshee vogel”, shkruan ai

Leave a Reply