E moshuara shqiptare po bëhet hit në internet, ja si i bën ajo ushtrimet e palestrës motivim per te gjithe nenat

Nje gjyshe super e fuqishme me e fuqishme se dhe vajzat e reja qe pertojne qe te bejn fitnes.

87 vjecarja nga Kosova po ben ushtrime dhe eshte ne ditet me te mira te saj.

Gruaja në moshë vihet re teksa bën biçikletë e lumtur dhe shumë e angazhuar ndryshe nga vazjat a po nenat e sotme qe jane te pa angazhuara me ftines apo kujdesin per trupin e tyre.

Videoja pasi është filmuar është hedhur në rrjetet sociale, nga i biri në Facebook-un me emrin Bajrush Ahmeti. Ai dëgjohet tek thotë ‘oj Non’ e gruaja që po bën ushtrime sportive pra është nëna e tij.

Me sa duket videoja nis në mënyrë spontane, pasi burri bën gjoja sikur nuk e di ku ndodhet e ëma dhe e thërret nëpër shtëpi. Por në fund, kur e gjen mbi biçikletë, e përgëzon atë , e cila vazhdon e buzeqeshur.

Nese ju pelqen kjo video ateher shperndaje ne profilin tuaj qe tju motivoj dhe juve.