E gjetën pa jetë në makinë/ Kjo ishte 45-vjecarja shqiptare që ia mori jetën burri

Kjo është Klarita Ismalaj, e cila humbi jeten sot në Bubq.

Ngjarja ka ndodhur në oborrin e një stalle lopësh në Bubq, pasi çifti i cili jetonte prej vitesh në Tiranë kishin shkuar me makinë.

Sipas familjarëve çifti nuk kishin probleme dhe kishin në pronësi të tyre një dyqan pranë fakultetit të Inxhinierisë.