E duan të gjithë shqiptarët/ Marin Mema jep lajmin e mirë: Së shpejti do të bëhem…

I ftuar në emisionin veror “Pushime on Top”, gazetari investigativ Marin Mema foli shumë për jetën e tij personale, për punën dhe projektet e së ardhmes.

I pyetur nga moderatorja Ori Nebiaj nëse një ditë do dëshironte të bëhej baba në të ardhmen ai tha:

“Po patjetër, nuk ka njeri që mos e mendojë të bëhet babi ose mami”, tha ai teksa theksoi se nuk e di sa të largët apo të afërt e ka si plan.

Marini nuk ka shumë dëshirë ta publikojë të dashurën e tij të zemrës, kjo është një zgjedhje e të dyve në fakt, të rrinë sa më larg mediave e portaleve.

Gazetari i njohur shprehet se publiku e njeh si një person që i pëlqen të eksplorojë Shqipërinë, të zbùlojë në detaje të bukurat por edhe pròblematikat që ky vend ka.Kemi 13 vite bashkë”- Marin Mema rrëfehet për herë të parë për jetën personale dhe zbulon se së shpejti…
Ndiqni vidjon e gjate